Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Nieuws - Opgevoerde brommers meteen afgepakt

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 826 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
Geplaatst door: Joscross - 27-10-2004 20:14 uur | Gesubmit door: solidsjakie | Bron: nu.nl

Een meerderheid van de partijen CDA en PvdA in de 2e Kamer willen een zero tolerance beleid bij opgevoerde bromfietsen. Als er wordt geconstateerd dat de bromfiets is opgevoerd moet deze direct in beslag worden genomen en verbeurd worden verklaard.

CDA-kamerlid De Pater, initiatiefnemer van het voorstel, noemde afgelopen woensdag in een debat opgevoerde bromfietsen levensgevaarlijk. PvdA-ster Dijksma vindt dat er een voorbeeld moet worden genomen naar het beleid in Rotterdam, waar het ASO project (aanpak scooters overlast) erg succesvol was.
Minister Peijs van Verkeer is het niet helemaal eens met het voorstel. Zij vindt de handhaving meer een kwestie voor de rechter. Maar ze beloofde de zaak te overleggen met minister Donner van justitie.

Peijs erkent dat er "idiote snelheden" gehaald kunnen worden met opgevoerde brommers, oplopend tot 130 km per uur. Volgens de minister zal de invoering van het puntenrijbewijs en het bromfietskenteken het aanpakken van snelheidsduivels vergemakkelijken. Kamerlid De Pater vindt dat dit te lang duurt.
Kamerlid Dijksma wou al eerder de "opvoersetjes" voor bromfietsen verbieden. Maar dit bleek niet realiseerbaar doordat vele onderdelen gewoon legale motorfiets onderdelen zijn.

VVD-kamerlid Luchtenveld vind het voorstel te ver gaan. Hij vindt dat een overtreding waar een bromfiets voor in beslag moet worden genomen moet mee tellen voor het puntenrijbewijs. 2 keer "geel" betekent intrekking van het rijbewijs.

Luchtenveld kwam zelfs in botsing met de minister. Zo wilt de minister een maximumsnelheid van 30 km per uur op het fietspad, en 45 km per uur op de weg. Op het moment is dit 30 km per uur binnen de bebouwde kom, en 40 km per uur buiten de bebouwde kom.
Luchtenveld vindt dat het 30 km per uur beleid niet is te handhaven, zijn voorstel is om een algemene maximumsnelheid in te voeren van 45 km per uur op het fietspad, en op de rijbaan. Minister Peijs vindt dat bromfietsers op het fietspad zich moeten aanpassen op fietsers. Verschil van snelheden tot 25 km per uur zouden tot gevaarlijke situaties leiden.

Zie ook:
Maximum snelheid bromfietsen vanaf 2007 omhoog
PvdA wil verbod op opvoersetjes brommers


Rens de mt freak ook bedankt voor het inzenden.

Pagina 1 van 5
Spring naar pagina: 1, 2, 3, 4, 5Volgende pagina >
Log in om te kunnen replien op dit onderwerp.

Kampersjaak 27-10-2004 20:15 Print reply

Posts: 12285
vaag allemaal,
scheeld alweer dat ik een motor heb,

verder erg klote waar ze allemaal mee bezig zijn,

beetje jammer zeg ik dan maar
 
oderint dum metuant
kreidler rs 27-10-2004 20:16 Print reply

Posts: 6202
kut maar effectief
 
bier drinken en kut roepen
Cheynske 27-10-2004 20:17 Print reply

Posts: 310
zever allemaal
 
Greetz Cheynske - Mbk & Ap
Tijzzz 27-10-2004 20:17 Print reply

Posts: 4215
Iets TE effectief.

Nou ja, over ongeveer een jaar mogen ze het van mij wel invoeren, heb ik normaal gezien mijn autorijbewijs.
 
Kees de Jong 27-10-2004 20:21 Print reply

Posts: 1881
zal hopelijk nog wel ff duren voordat dat uitgevoerd gaat worden... maar wel kut voor toekomstige brommer rijders.
 
7 seconden, of 21 gram
Joscross 27-10-2004 20:22 Print reply

Posts: 12501
VVD
 
Denracer 27-10-2004 20:24 Print reply

Posts: 1440
Quote:
oplopend tot 130 km per uur
kan wel sneller als je wil
 
HONDA THE POWER OF SPEED ;-) gezocht een compleet mb frame zonder of met blok inbox me maar maakt nix of ie gespoten moet worden liefst niet te ver wegregio friesland groningen en drente niet verder maximum prijs 250 euro of ruilen mt5
Ed Honda CB50J 27-10-2004 20:38 Print reply

Posts: 4190
Dit is dus echt op NIKS gebaseerd

Ze doen het natuurlijk omdat brommers de doelgroep is waar de meeste ongelukken in zitten. Ja toch ? Lijkt mij wel, vandaar AL DIE maatregelen en voorstellen voor brommers enzo, punten rijbewijs, rijbewijs, kenteken, noem maar op....
Nou, dan zeg ik, Er moet toch 1 groep zijn waar de meeste ongelukken gebeuren/plaatsvinden ? Lekker boeiend, alles veiliger maken ok, maar dit gaat toch echt TE ver, dingen inpikken wat van JOUW is, jouw eigendom kan gewoon VERNIETIGD worden door 1 of andere bejaarde minister die er niks van snapt, en op dat moment niks te doen had en daardoor deze regel maar ''verzonnen'' heeft
Lange zin, weet het

Dit slaat gewoon nergens op, in mijn ogen kunnen ze beter de boete's verhogen als je brommer is opgevoerd, net zoals in Belgie ofzo, gewoon ?1000,- boete als je brommer 30km/u is opgevoerd.
Dan laat je het wel, maar spullen inpikken van een ander

Zoals ik de 1 na laatste keer al zei : What's Next ?

Nederland gaat door deze mensen echt naar de klote, waar is de vrijheid gebleven ? Er is gewoon geen vrijheid want er zijn 10000enden soorten wetjes waaraan je je moet houden voordat je vrijheid hebt, die je dus niet meer hebt omdat er 10000enden pleuris wetjes zijn die nergens op slaan en jouw geld kosten

Waarom is Fuckin Kut Nederland nou niet ''gewoon'' zo als de rest van Europa zonder al die onzinnige wetjes en regeltjes ?



Nou ja, iig hopen dat het niet doorgaat, maar Nederland is hopeloos dus dat heeft ook al geen zin
 
Moto-GP is weer helemaal fantastisch !! Succes is een keuze : Rij 4takt.. > Zal ik je een geheimpje vertellen ? ..... je vader komt oorspronkelijk uit Marokko.. Gezocht : goedkope/goede Honda C50..
jangnoe 27-10-2004 21:51 Print reply

Posts: 258
maar waarom denk je dan dat de regering het nodig vind om al die maatregelen te nemen??

Het is wel kut, maar ik kan het ze ook niet kwalijk nemen... Het risico van opvoeren is dat ie afgepakt wordt, dat is nou eenmaal zo. Dus als je je brommer opvoert, en hij wordt ingenomen: jammer dan, je had het kunnen weten.

Er zijn nou eenmaal mensen die 130 willen rijden, en er zijn nou eenmaal mensen die onverantwoordelijk rijden.

maar zo word wel de lol van brommerrijden je ontnomen omdat alles nu veelste serieus word genomen (wat ook niet gek is.. jezelf doodrijden is ook idd wel serieus).

maar tegen die tijd ben k al 18 dus
 
Lykantroop 27-10-2004 21:55 Print reply

Posts: 4754
ja jij wel ja.

Minister Peijs vindt dat bromfietsers op het fietspad zich moeten aanpassen op fietsers. Verschil van snelheden tot 25 km per uur zouden tot gevaarlijke situaties leiden.

jonge dan kan je net zo goed gaan fietsen :S brommers zijn er toch voor om sneller te zijn dan de fiets. en mn ouders moeten voortaan maar VVD stemmen
 
jef028 27-10-2004 21:58 Print reply

Posts: 72
Vind het wel kut als je reageert met: "Is niet leuk... MAAR dan ben ik tog al 18...."
Vind ik een beetje slap; denk nou aan degenen die nog wel brommerrijden
En die regering is op deze manier met deze wetten gwoon kansloos, vind ikBen het met Ed Honda CB50J eens..
 
Gary - Forum en Gallery Moderator 27-10-2004 21:59 Print reply

Posts: 12846
Uuuhmmm iemand een idee hoelang het duurt voordat ze deze belachelijke, maar wel effectieve wet, zullen invoeren...?
 
Echte mannen eten geen honing. Echte mannen kauwen bijen.....
Lykantroop 27-10-2004 22:03 Print reply

Posts: 4754
als ze dit goedkeuren zo snel mogelijk denk ik :s 2005 ofzo. ik ben het ook met ed eens
 
SendaMax 27-10-2004 22:18 Print reply

Posts: 1592
ASO project (aanpak Scooters overlast)
gelukkig niet(aanpak Schakelbrommers overlast)
 
koekoen2000 27-10-2004 22:20 Print reply

Posts: 340
ik weet ni of t jullie is opgevallen maar ze praten aleen over scooters
maar wat ze zouden moeten doen is al die eikels daarboven op n kutscooter zetten en dan n dagje door de stad laten toeren wedden da ze gek worden als ze heel de tijd bijna van de weg gereden worden
en ik durf te wedden dat toen hun jong waren ze allemaal ook scheit hadden aan de max. snelheid

en schakelbrommer begint ook met n S trouwens maar je heb wel gelijk (hoop k)

Dit bericht is ge-edit door koekoen2000 op 27-10-2004 22:21
 
Wat Vind Je Van Mn Rijstijl Bel: 0900-FUCK YOU
boostah 27-10-2004 22:23 Print reply
Posts: 308
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Lykantroop

ja jij wel ja.

Minister Peijs vindt dat bromfietsers op het fietspad zich moeten aanpassen op fietsers. Verschil van snelheden tot 25 km per uur zouden tot gevaarlijke situaties leiden.

jonge dan kan je net zo goed gaan fietsen :S brommers zijn er toch voor om sneller te zijn dan de fiets. en mn ouders moeten voortaan maar VVD stemmen


en het grappige is dat op straat die snelheidsverschillen wel bestaan tussen auto's en bromfietsen maar dat kan geen kwaad ofzo??
 
Teunmenator 27-10-2004 22:24 Print reply

Posts: 2524
Kijk van de ene kant vind ik het wel goed met 30 te hard rij je 75. Das nog niet gek hard dat je dan kan maargoed. Ik vind dat ze dit niet meteen in kunnen voeren. en dat wij harder mogen binnen de bebouwde kom pas over 3 jaar. Ze moeten gewoon die europese regels overnemen dan zijn ze van heel da gezeik af..
 
Joscross 27-10-2004 22:25 Print reply

Posts: 12501
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: boostah

[...]


en het grappige is dat op straat die snelheidsverschillen wel bestaan tussen auto's en bromfietsen maar dat kan geen kwaad ofzo??

Quote:
Zie ook:
Maximum snelheid bromfietsen vanaf 2007 omhoog



 
Lykantroop 27-10-2004 22:25 Print reply

Posts: 4754
ja inderdaad ze zijn gewoon zoooo lomp bezig
 
Da_Wizzard 27-10-2004 22:56 Print reply
Posts: 44
"PvdA-ster Dijksma vindt dat er een voorbeeld moet worden genomen naar het beleid in Rotterdam, waar het ASO project (aanpak scooters overlast) erg succesvol was."

Pffff... scooters
 
Lykantroop 27-10-2004 22:59 Print reply

Posts: 4754
jah is tog zo die scooter aso's verneuken het allemaal, kankerhard overal rijden zonder helm word er best schijtziek van als ik ze hier rond zie scheuren. echt de 'scooter mentaliteit'
 
Da_Wizzard 27-10-2004 23:04 Print reply
Posts: 44
Waarom niet langs gaan bij de tweede kamer...

Met hele zooi schakel brommers spandoeken, spreekkoren en wat er allemaal bij hord,

Zonder scooters!!! Alleen schakel oude en oudere
Wordt het nog eens gezellig in de tweede kamer

 
wageningen 27-10-2004 23:10 Print reply
Posts: 341
wat een zaadregel
 
pruttel, pruttel...... plop!!!
kingmaster 27-10-2004 23:11 Print reply

Posts: 913
weet iemand wanneer dit zogenaam zal ingaan ?????
 
master of offtopic
maxisport 27-10-2004 23:30 Print reply

Posts: 4206
als dit in zal gaan!
denk eens na wat voor een gevolgen dit heeft op de brommerboeren en de politie zelf.
de politie kan geen of weinig bonnen meer uitschrijven omdat iedereen het wel uit zijn hoofd laat om zn brommer op te voeren.
als niemand zijn brommer meer opvoert verdient de lokale brommerboer bijna niks meer.
Want niemand koopt meer een opfok kit meer en als ze niet opgevoerd zijn gaat er ook beina niks meer kapot. dus word het voor de politie en brommerboeren meer koffie drinken als werken!
 

Log in om te kunnen replien op dit onderwerp.
Pagina 1 van 5
Spring naar pagina: 1, 2, 3, 4, 5Volgende pagina >

 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved