Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Nieuws - Opgevoerde brommers meteen afgepakt

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 645 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
Geplaatst door: Joscross - 27-10-2004 20:14 uur | Gesubmit door: solidsjakie | Bron: nu.nl

Een meerderheid van de partijen CDA en PvdA in de 2e Kamer willen een zero tolerance beleid bij opgevoerde bromfietsen. Als er wordt geconstateerd dat de bromfiets is opgevoerd moet deze direct in beslag worden genomen en verbeurd worden verklaard.

CDA-kamerlid De Pater, initiatiefnemer van het voorstel, noemde afgelopen woensdag in een debat opgevoerde bromfietsen levensgevaarlijk. PvdA-ster Dijksma vindt dat er een voorbeeld moet worden genomen naar het beleid in Rotterdam, waar het ASO project (aanpak scooters overlast) erg succesvol was.
Minister Peijs van Verkeer is het niet helemaal eens met het voorstel. Zij vindt de handhaving meer een kwestie voor de rechter. Maar ze beloofde de zaak te overleggen met minister Donner van justitie.

Peijs erkent dat er "idiote snelheden" gehaald kunnen worden met opgevoerde brommers, oplopend tot 130 km per uur. Volgens de minister zal de invoering van het puntenrijbewijs en het bromfietskenteken het aanpakken van snelheidsduivels vergemakkelijken. Kamerlid De Pater vindt dat dit te lang duurt.
Kamerlid Dijksma wou al eerder de "opvoersetjes" voor bromfietsen verbieden. Maar dit bleek niet realiseerbaar doordat vele onderdelen gewoon legale motorfiets onderdelen zijn.

VVD-kamerlid Luchtenveld vind het voorstel te ver gaan. Hij vindt dat een overtreding waar een bromfiets voor in beslag moet worden genomen moet mee tellen voor het puntenrijbewijs. 2 keer "geel" betekent intrekking van het rijbewijs.

Luchtenveld kwam zelfs in botsing met de minister. Zo wilt de minister een maximumsnelheid van 30 km per uur op het fietspad, en 45 km per uur op de weg. Op het moment is dit 30 km per uur binnen de bebouwde kom, en 40 km per uur buiten de bebouwde kom.
Luchtenveld vindt dat het 30 km per uur beleid niet is te handhaven, zijn voorstel is om een algemene maximumsnelheid in te voeren van 45 km per uur op het fietspad, en op de rijbaan. Minister Peijs vindt dat bromfietsers op het fietspad zich moeten aanpassen op fietsers. Verschil van snelheden tot 25 km per uur zouden tot gevaarlijke situaties leiden.

Zie ook:
Maximum snelheid bromfietsen vanaf 2007 omhoog
PvdA wil verbod op opvoersetjes brommers


Rens de mt freak ook bedankt voor het inzenden.

Pagina 4 van 5
Spring naar pagina: 1, 2, 3, 4, 5Vorige pagina | Volgende pagina >
Log in om te kunnen replien op dit onderwerp.

arie-de-arier 28-10-2004 16:29 Print reply

Posts: 10000
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Twenteboer

Hebben ze nou echt niks beters te doen dan scooter/brommerrijders het leven zuur te maken Ik dacht dat het fileprobleem veeeel meer geld oplevert elke ochtend.


ze kunnen beter boefjes pakken, meer onderzoek doen naar criminaliteit in woonwagen kampen etc, inplaats van ons het leven zuur te maken
 
Allah is beter
derbi-rianne 28-10-2004 16:34 Print reply

Posts: 2099
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: arie-de-arier

[...]


ze kunnen beter boefjes pakken, meer onderzoek doen naar criminaliteit in woonwagen kampen etc, inplaats van ons het leven zuur te maken


ja mooi !!!! altijd ja rollerbanken alles maar onder tussen worden alle brommers en scooter gejat door die crimineeltjes
 
arie-de-arier 28-10-2004 16:36 Print reply

Posts: 10000
pepepepep vrouwen moeten maar lekker gaan koken en niet doen alsof ze slim zijn

hoe kunnen nou alle brommers en scooters gejat worden als de politie dingen afpakt, en dus jij zegt dat jij je eigen gestolen hebt?
 
Allah is beter
derbi-rianne 28-10-2004 16:37 Print reply

Posts: 2099
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: arie-de-arier

pepepepep vrouwen moeten maar lekker gaan koken en niet doen alsof ze slim zijn

hoe kunnen nou alle brommers en scooters gejat worden als de politie dingen afpakt, en dus jij zegt dat jij je eigen gestolen hebt?


ik ben geen crimineeltje... ze worden en in beslag genomen door de politie of ze worden voordat je ook maar bij de roller kan komen al gejat door die criminelen
 
Honda-Sabrina 28-10-2004 16:41 Print reply

Posts: 147
nou je zal er haast aan denken zeg, een andere brommer jatten als die van jezelf tot een pakje is gemaakt.
Vroeg of laat komen ze toch door de versnipperaar, ik neem niet aan dat iemand zn brommer dan maar 45 laat lopen...
kut regeringtroep
 
..:: Wat NIet Kan Is Nog Nooit Gebeurd::..
mb-gek 28-10-2004 16:54 Print reply

Posts: 10385
maarja voor ze dit kunnen invoeren moeten ze eerst nieuwe rolleerbanken maken die niet zo scheel zijn als deze want van die rollerbanken die ze nu hebben klopt geen f*ck
 
http://www.brommerforum.nl/sales/detail/18104/last wie heeft er 1 voor me ??
Apriliars105 28-10-2004 17:25 Print reply

Posts: 6111
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: mcdronkz

http://www.dvhn.nl/P...264-1694811-,00.html

dit artikel maakt me kk boos

vooral die reacties

echt als ik dat soort mensen irl tegenkom en ze zeggen dit tegen mij dan ga ik echt flippen


Mijn pleidooi :P Die ik daar heb gepost
Quote:

Chrissie: Het grootste deel????? Ik denk eerder een zeer klein percentage dat zonder helm rijdt.

Ik denk dat je 3 groepen hebt van mensen die op scooters/brommers rijden:

1. Mensen die helemaal origineel rijden en die zich overal netjes aan de regels houden
2. mensen die op opgevoerde scooters rijden, en gewoon overal doorheen krioelen en overal lak aan hebben
3. Mensen die opgevoerd (of onbegrensd) en die zich over het algemeen aan de regels houden en zich af en toe op afgelegen wegen WAAR HET KAN zich een keertje aan de regels ontrekken

Ik rijdt zelf op een racebrommer, deze heb ik onbegrensd en hiermee rijdt hij ongeveer 75 km/u. Deze bromfiets is daarop gemaakt (denk aan remmen en frame) want komt ui Itali? waar het toegestaan is om onbegrensd te rijden, en daarop is deze machine dus ook gebouwd.

Ik heb zelf al talloze keren meegemaakt dat ik met mijn brommertje over een weg reed waar auto's 50 mochten en ik maar 30 km/u. Mijn ervaring is dat heel erg veel auto's dan gaan inhalen (wat meestal niet kan) waardoor je als bromfietser aan de kant wordt geduwd. (met alle gevolgen van dien)

ook heb ik weleens gehad dat een auto mij geen voorrang verleende waar ik dat wel had moeten krijgen, waardoor hij mij bijna aanreed (ik reed overigens netjes 40 daar). Ik kon niet meer remmen en gaf dus gas bij, ik kon er nog net voorlangs. Ik moet er niet aan denken wat er was gebeurd als ik moijn brommer niet onbegrensd had gemaakt. Dan had het me namelijk NOOIT gelukt om voor de auto langs te schieten. En was ik dus gewoon aangereden.

Ik ben voor hetzelfde beleid wat er in Frankrijk en Itali? geld: Onbegrensd rijden op de wegen, niet op het fietspad. En je daar dan gewoon aan de maximumsnelheid houden.

Ik heb jaaaaren gewerkt voor mijn brommer en ik rijd er met veel plezier op. Als de politie mijn brommer af zou pakken en deze in de pers zou gooien zou ik een godsgruwelijke hekel krijgen aan de politie en ook nooit meer iets met ze te maken willen hebben. En ik kan me niet voorstellen dat de Nederlandse regering wilt dat de Nederlandse jongeren de politie naar het leven staat

Binnen de bebouwde kom houd ik me netjes aan alle regels, en erbuiten op een mooie afgelegen weg trek ik inderdaad het gas weleens open, ik doe dit nu al ruim 2 jaar en ik heb dus uit ervaring ondervonden dat dit een goede manier is om ?n veilig te rijden, ?n om plezier te hebben in het rijden.

 
As finishing touch, God created the Dutch
Ed Honda CB50J 28-10-2004 17:28 Print reply

Posts: 4190
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: mt-gek

maarja voor ze dit kunnen invoeren moeten ze eerst nieuwe rolleerbanken maken die niet zo scheel zijn als deze want van die rollerbanken die ze nu hebben klopt geen f*ck


Tis wel zo

Maw, anders kan je nog altijd een Cheap-ass Puch voorraad kopen ( dus puchie's van ?100,- ofzo )
En die gewoon zelf tunen omdat de opvoersetjes toch al gebanned zijn
Nou ja, heb je een boete van ?100,- en wat moeite/tijd


 
Moto-GP is weer helemaal fantastisch !! Succes is een keuze : Rij 4takt.. > Zal ik je een geheimpje vertellen ? ..... je vader komt oorspronkelijk uit Marokko.. Gezocht : goedkope/goede Honda C50..
arie-de-arier 28-10-2004 17:28 Print reply

Posts: 10000
leuk hoor mark, maar wat wil je er nu mee bereiken dat 3 kansloze werklozen met internet door hebben dat niet elke brommer rijder verkeerd is?
 
Allah is beter
Apriliars105 28-10-2004 17:32 Print reply

Posts: 6111
Gewoon, ik vind het leuk om betoogjes te maken

edit: heb je misschien weleens vaker gemerkt

Dit bericht is ge-edit door Apriliars105 op 28-10-2004 17:33
 
As finishing touch, God created the Dutch
NehcslowZ 28-10-2004 17:46 Print reply

Posts: 1551
the soap continues..
 
Blijhoofd 28-10-2004 17:54 Print reply

Posts: 7378
is er niet eener van een gek op dit forum die de mongolen die dit idee weer hebben verzonnen willen omleggen?

wat een belaggelijk

boeie dat er mensen aan sterven,risico van het leven....
 
!!!!!Suzuki ride the winds of change!!!!!!!! http://www.brommerforum.nl/showtopic/33235
derbi-rianne 28-10-2004 17:56 Print reply

Posts: 2099
de regering moet gewoon oprotten met die klote regels
 
Ja Weh nou 28-10-2004 17:57 Print reply

Posts: 2242
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: arie-de-arier

leuk hoor mark, maar wat wil je er nu mee bereiken dat 3 kansloze werklozen met internet door hebben dat niet elke brommer rijder verkeerd is?



ze moeten vooral mensen die bv met een ns1 als brommer gaan rijden aanpakken,




















 
HTS Autotechniek
arie-de-arier 28-10-2004 17:58 Print reply

Posts: 10000
doen ze al, heb m nog steeds niet terug 4 of 5 weken gelden oid
 
Allah is beter
TwistedMind 29-10-2004 19:08 Print reply
Posts: 80
ja denk tog maar dat we dan met ze alleen op een moter moeten gaan rijden he :S kanker hoeren
 
honda_2takt_power 29-10-2004 22:15 Print reply

Posts: 6744
als ze nou eerst es beginnen zelf knap te leren fietsen
 
regels zijn er om grenzen aan te geven, en grenzen zijn er om verlegd te worden.
mcdronkz 29-10-2004 22:19 Print reply

Posts: 32777
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: honda_2takt_power

als ze nou eerst es beginnen zelf knap te leren fietsen


haha dat vind ik wel een coole opmerking
 
honda_2takt_power 29-10-2004 22:21 Print reply

Posts: 6744
precies die brinkhorst ken niet eens knap fietsen
 
regels zijn er om grenzen aan te geven, en grenzen zijn er om verlegd te worden.
dthedjuh 30-10-2004 10:57 Print reply

Posts: 693
Natuurlijk vind ik dit een KUT regel,aangezien ik nog 16 moet worden. (vroeger kon dat allemaal he, nu komen wij en begint nederland helemaaaal te flippen.)

Ik snap niet dat de regering zich druk maakt over zoiets terwijl er heel wat belangrijkere dingen zijn in ons land.

daarnaast boetes uitdelen is beter omdat de regering er nog wat aan verdient! dan verhogen ze van mijn part die boetes maar.

En idd een brommer wat 30 rijd vind ik dus gewoon gevaarlijk, word je ingehaaald door wielrenners en omvergereden door auto's.

Ik zou zeggen. Verhoog de max snelheid naar 55 (minder drang naar opfokken) en bij een snelheid van 65 ofzo al direct boete van 400 euro. Dan laat iedereen het wel

 
Suzuki TSX!!!
demmie 30-10-2004 11:40 Print reply

Posts: 38
krijg kanker de pater met je kut CDA. ik stuur je jou en je moeder direct naar de hel.


sorry, ik werd boos
 
mb-cruisefather.nl 30-10-2004 12:52 Print reply

Posts: 266
www.dvhn.nl/Pagina/0,7109,26-1-2-4147-2253778-1264-1694811-,00.html

Ik lach me elke keer weer dood om de gasten die trots vertellen tegenover de media hoe hardt hun brommer wel niet kan.
Erg slim, jah de mijne kan 1050000 km/h maar ik ben nog nooit gepakt, dus ist niet erg.
Mjah en ik rijd al vanaf me 10e brommer, maar ik ben nog nooit gesnapt.

Klinkt echt als een reden om het niet door te voeren.
 
Ja Weh nou 30-10-2004 13:41 Print reply

Posts: 2242
denk je nou echt dat ze daar serieus op ingaan?
 
HTS Autotechniek
Joscross 30-10-2004 13:48 Print reply

Posts: 12501
Die stukjes zetten ze er expres bij, daar kunnen de lezers hun vooroordelen over brommerrijders namelijk mee bevestigen..
 
stevenM 30-10-2004 13:49 Print reply

Posts: 654
Om opgevoerde brommers te vernietigen zal wel niet de meerderheid vinden.
Ze zullen ongetwijfeld wel iets vinden, maar om gelijk bij 1e keer te vernietigen?
Mileubewust zijn ze dan ook niet bezig.
 
http://1001schakelbrommers.multiply.com

Log in om te kunnen replien op dit onderwerp.
Pagina 4 van 5
Spring naar pagina: 1, 2, 3, 4, 5Vorige pagina | Volgende pagina >

 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved