Quote:Oorspronkelijk gepost door: bobboiten Ken jij die Rick met mijn Derbi senda die 2-tone gespoten is?? hij was ook op gooi en ze senda was groen/paars Hij zegt dat mijn gia pijpje een 70cc is . hier een foto misschien kun jij het zien: afbeelding Dit bericht is gewijzigd door bobboiten op 11-7-2009 om 0:45 uur.
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Gerard1793 Biet, kun je ff het topic "MT5 Stottert" checken?
Quote:Oorspronkelijk gepost door: BIET [...] Ik ga ff kijken.
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Ilona ik drink ranja wat drink jij
Quote:Oorspronkelijk gepost door: BIET [...] Water . Praat ik nu met Keiji offff?
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Ilona [...] misschien wel met beide
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Ilona niet nodig
Quote:Oorspronkelijk gepost door: BIET [...] Zo doen we die ding .
Quote:Oorspronkelijk gepost door: gprnick [...] heb 5 liter benzine in ong 40 km weg gereden
Quote:Oorspronkelijk gepost door: BIET [...] Heb ik ook nooit een probleem mee...
Quote:Oorspronkelijk gepost door: gprnick [...] maar is dus normaal? miss zelfs iets minder kms... bougie is koffiebruin up zo wel foto, maar nog te rijk dat wel..
Quote:Oorspronkelijk gepost door: bobboiten ik hoop tog minder te verbruiken dan 1:8 eigenlijk
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Royal Club [...] stel je nou ns niet zo aan man dat je cilinder bewerkt is door biet betekend niet meteen dat je 03941731361638916389163916316x meer gaat verbruiken
Quote:Oorspronkelijk gepost door: bobboiten [...] weet ik ook wel maar ik meld het gewoon even . Komt trouwens ook een 19mm op hoor
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Royal Club [...] *bibber*