Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Technical Forum - starten mb

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 745 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Technical Forum - Topic #7056 - starten mb
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
Dit topic is 487 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

Honda_mbiloss [Emiel] 16-1-03?17:02 Print topicpost

Posts: 3697
hoi,

ik heb me mb nu weer in elkaar zitten zoals jullie misschien al wel wisten, alleen hij loopt voor geen meter als tie al loopt...., mijn setup is:

- 70 mallosi oude type + 70 kop
- 70cc homoet special uitlaat
- 4 kleps carbon membraam
- 20mm mikuni
- powerfilter
- 5 bak

naja eerst vonkte die niet, ik nieuwe cdi... was het niet ik nieuwe bobine was het wel... dus hij vonkte ik al blij enzow.

toen starte die ook nog eens dus ik nog blijer, ik 2 rondjes gereden en stopper de stopper, khad trouwens sproeier 120 erin zitten... ik 110 erin gedaan ging al beter minder rook enzow 2 rondjes stotter de stotter, sproeier 100 erin ik 2 rondjes gereden stotter de stotter, uit. naja als ik hem dan liet afkoelen starte hij wel weer en reed ie ook weer, maar nu nog steeds met sproeier 100(naar mijn idee al te klein) is de bougie nog steeds kledder nat. Nu wil hij gewoon echt niet meer starten af en toe start hij nog maar dan trek ik hem in zijn vrij tot de 4000 toeren zakt ie volop in bougie eruit kledder nat... staal borstel erover helpt niks heb al nieuwe bougie dop geen geen resultaat, carb. is brandschoon. Nieuwe benzine zit er al in omdat vriend hier in de buurt dacht dat het kwam omdat ik er 1.5 dop olie bij had gedaan vanwege de nieuwe zuiger.. ik nieuwe benzine geen resultaat carb. heb ik er al af gehad ook niks mee aan de hand.

dus wie weet waar ik nog naar moet kijken, vanavond ga ik de membraam kleppen checken hopen dat dat het is...

ow ja trouwens als ik hem nu aan ren komt er af en toe zo' n plof uit de uitlaat, als ik harder loopt hoor je hem aangaan.. bijna dan maar gaat niet lopen. af en toe voel je zeg maar de ontbranding..
 

honda125cc 16-1-03?17:20 Print reply
Posts: 130
probeer eens een andere bougie met een andere hitte graad
 
brullen met die spullen
Honda_mbiloss [Emiel] 16-1-03?17:36 Print reply

Posts: 3697
bougie is het niet is ook nieuw... van NGK er staat b8hs op kreeg ik van de brommer maker hiero, dus dat zal wel goed zitten lijkt mij
 
De Schout 16-1-03?18:03 Print reply
Posts: 5327
die ngk bougie is waarschijnlijk al naar de klote, als tie een keer nat is kun je em meestal wel weg gooien. k zou er een champion N2C in zetten, die kunne veel meer hebbe. oja, ik zou ook je membraan nog ff controleren, heb ook is zoiets gehad dat je em voelde lopen als je em aanrende, maar als je dan de kopling inkneep viel ie uit. toen was er een membraan klep weg :a
 
tune tweak fiddle bang bummer
Honda_mbiloss [Emiel] 16-1-03?18:35 Print reply

Posts: 3697
mebraam gecheckt en was nog oke :p aan de ene kant goed an de andere kant klote, de enige mogelijkheid is dan nog de bougie... zal er zo eens een andere inproppen, want hijs vaak zat verzopen geweest... hij vonkt trouwens nog wel goed, maar ja starten is tie ok al meegestopt behalve als tie helemaal kruk groog is vanbinne dan doet ie ut ff tot de 4000 toeren dan stotter stotter uit. Eerst gak die hele carb. uit mekaar pluizen trouwens als ik me powerfilter eraf rop is die ook nat...
 
marcel 16-1-03?19:16 Print reply

Posts: 1533
kijk eens naar je ontsteking staat die niet onwijs laat ofso. maar eerst maar eens een goede bougie pakken ja. mij lijkt een champion ook de beste
 
Honda_mbiloss [Emiel] 16-1-03?19:27 Print reply

Posts: 3697
nieuwe bougie geprobeert nog steeds geen resultaat :p carb. nog een keer gecheckt geen probleem gevonden, ik weet et niet meer hoor, ow ja de ontsteking staat gewoon zoals tie hoort....

hierna weet ik et ook niet meer nu hek zowat alles al gehad
 
DeAmOnChiLd 16-1-03?19:54 Print reply
Posts: 875
IK had deze week zelfde als jij

Wat je ff moet doen is je carb eraf halen dan je vlotter er helemaal uithalen en ook dat kleine pennetjes ff met je vingers dat pennetje paar keer indrukken zodat ie soepeltjes loopt dan ff alle sproeiers eruit dus gewone en je stationair deruit en dan alles goed dorblazen met een compressor!!!

Dan et plaatje aan je vlotter waar dus dat pennetje aan zit IETS naar beneden buigen en klaar probleem opgelost je hebt waarschijnlijk betje zand in je vlotter gehad.

als dat et niet is haal je ff je benzine slang van je carb af zet je ff de compressor erop blaas je ff met je kraan open de benzine kraan door.

daarna knip je aan beide kanten van je bougie kabel een KLEIN puntje af dus het puntje dat je gebruikte zegmaar en draai je ze der ff opnieuw op.


Na dit alles gedaan te hebben was bij mij het probleem verholpen en aan jou beschrijving te lezen had je etzelfde als ik.
 
[url=http://www.growyourownshit.com/users/DeAmOnChiLd][b]Wanna grow weed legally? Join growyourownshit.com[/b][/url]

Dit topic is 487 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved