Yo gasten,
Ik kom er ff neit meer uit. Ik heb net het een en ander aan FAQs gelezen over het afstellen van de carb, en ik heb een beetje tegenstrijdige symptomen. M'n setup:
-70cc eurokit
-25(?)mm carb met powerfilter
-proma uitlaat
Nou is het zo dat m'n brommer makkelijk start, beswel rookt en ook ites te goed te ruiken is. Volgens mij is 25mm ook veelste groot, dus ik ga nog een kleinere kopen. Hierdoor denk ik dat ie te veel benzine krijgt.
Alleen ik kan maar heel voorzichtig het gas opendraaien anders krijg ik zo'n blluuh/bwoap geluid. Hierdoor lijkt t weer alsof ie teveel lucht krijgt.
Bougie is uiteraard weer mooi bruin, maar dat is dat ding volgens mij altijd, al gooi je 'm in een olietanker. Ik heb daar iig nog nooit wat aan kunnen zien. Ik weet dus ff niet wat k nou moet doen.
Ohw, en nog ff een vraag. Wat is nou precies het gevolg van een te grote carb?
Alvast bedankt!
|