Quote:Oorspronkelijk gepost door: Waaaaa [...] Ja omdat je zelf te dom bent om op dat niveau te praten ja... Maar jonge.. als jij je wordt aangenomen, je opleiding afrond en dan ook nog uitgezonden wordt en levend terug komt.. DAN heb ik RESPETEC voor jou
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Trax Klopt, wat kost Irak ons alle en omwille van wat ?
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Jelmer MX [...] Ach als dank sturen ze je wel een IED he.. Wat zijn die mensen toch van goede aard! Maar veel plezier, en neem je een IED voor me mee?
Quote:Oorspronkelijk gepost door: DRDLimited [...] ja is goed ik zal die IED persoonlijk in je reet laten stapen
Quote:Oorspronkelijk gepost door: DRDLimited [...] ik ben daar niet te dom voor hoor oke ik hou je op de hoogte
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Jelmer MX [...] Snap je wel hoe dat werkt dan.. Want straks moet je aan een touw achter een chinook hangen en ook nog een IED vasthouden.. Dat is wel erg veel van je gevraagd denk ik
Quote:Oorspronkelijk gepost door: mcdronkz Aighhhhhhhht ik heb postfix geinstalleerd. Kan nu dus ook vanuit PHP vies toffe mailtjes sturen.
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Waaaaa [...] Ik ben zo trots op je... ik wil je wel even anaal verwennen!?
Quote:Oorspronkelijk gepost door: DRDLimited