Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Technical Forum - Fitting NSR

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 901 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Technical Forum - Topic #40221 - Fitting NSR
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
Dit topic is 532 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

vanwalsum 4-12-2006 16:44 Print topicpost

Posts: 692
Ha,

Ik zit met een paar dingen. De verlichting van mijn nsr is erg beroerd. Nou zit ik wél met het probleem dat er geen fitting meer op de koplamp zit. De lamp zit er nu ook gewoon met tape op. Zit muurvast, maar ik vraag me dus af of hij wel op het goeie brandpunt zit. Want er komt écht te weinig licht vanaf om veilig in het donker te kunnen rijden. Heb daarom ook een verstraler onderop gemonteerd, kan je zien in m'n gallery. Kan iemand mij een foto geven van een nsr koplamp MET fitting. Of desnoods alleen de fitting. Ik wil zien hoe ver de lamp van het glas moet zitten.

Of ik ga een xenon setje aanschaffen, alleen kan een xenon lamp al ontbranden met een laag voltage bij stationair lopen. Ook wil ik weten hoe ik mijn voor en achterlicht op m'n accu aan kan sluiten. Dus wél de geschakelde plus in ieder geval. Er moet toch ergesn 1 kabeltje naar mijn lampenknopjes lopen die van de dynamo weg komt, dan knip je deze door en verbind je met de zwarte constante geschakelde plus.


Michiel.

 

ploe 6-12-2006 21:52 Print reply

Posts: 635
heb je zoveel geld voor een xenon
voor mn auto zijn ze €1000 de twee
maar goed ik denk dat je de imitatie bedoeld

als je koplamp brand kan je de bol naar voor en naar achter schuiven dan zie je zo het brandpunt verranderen

volgensmij kan je de geledraad die naar je verlichtingsschakelaar gaat direct op de zwarte draad zetten die van je contactslot komt
ik zou dan wel met een relaitje werken omdat als je licht aanstaat en je dan je contact aan doet er een behoorlijke stroom loopt ik denk niet dat dan je contactslot lang mee gaat

Dit bericht is gewijzigd door ploe op 6-12-2006 om 21:56 uur.
 
www.placeonearth.nl
vanwalsum 7-12-2006 16:14 Print reply

Posts: 692
oké. Ik mag dan aannemen dat de gele draad van mijn dynamo afkomt? En als ik dus de gele draad ff doorknip, en dan de zwart aan de kant van de schakelaar vastmaak. Ik dan stroom erop heb.

En dan komt de stroom voor het cockpitje nog steeds bij de dynamo weg?
 

Dit topic is 532 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved