Jaja, ik weet dat 't geen skoetahforum is, maar goed.
Ik heb ff een vraagje, ik wil binnenkort een Kymco Filly 4 takt aanschaffen, gezien 't gewoon goedkoop is, niet alleen de scooter zelf maar ook de verzekering en 't brandstofverbruik is lager dan bij een schakel.
Maar dit doet er ff niet toe, 't schijnt dat die dingen std. gewoon 50 lopen, maar als je ergens een draadje van de CDI naar de accu verbindt moet zo'n filly een ruime 60 kunnen lopen?
Is dit echt waar of zomaar door een fabeltje door 'n freak bedacht??
Nog nooit eerder van gehoord dat je je brommer/scooter wel zo gemakkelijk wat sneller kunt laten lopen...
Edit:
Na wat gezoek ben ik erachter gekomen dat je een stekker vlakbij de accu eruit moeten trekken ofzo, dat dit de CDI begrenzer is, maar zit in deze filly ook een ring die de vario begrenst?
Gezien iedereen 't er altijd overheeft dat ie z'n varioring verwijderd heeft en daardoor harder rijdt...
Dit bericht is ge-edit door Ollie op 4-4-2005 18:19
edit: MF --> TF
Dit bericht is ge-edit door wipe-out op 5-4-2005 7:51
|