Quote:Oorspronkelijk gepost door: Supernova Ik wacht op de rest van de foto's van honda en puch tuning en de ossgang...
Quote:Oorspronkelijk gepost door: erwinrt Ik heb op de wielerbaan veel filmpjes gemaakt maar zijn veel te groot om te uploaden
Quote:Oorspronkelijk gepost door: martinus83 ik heb 80 fots, 65 mb dus zet alles in een presenatatie pdf je ofzo...15 mb of iets
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Blukaap Martinus z'n brommer is niet zo snel hoor, jullie zijn niks gewend :p. Tot de 100 gaat ie gelijk op met een panda, daarna wint de panda.
Quote:Oorspronkelijk gepost door: Blukaap Een standaard panda1000 jah. Met injectie en wel 45PK... En het ging van 0-100 gewoon gelijk op eigenlijk, niet dat ie tot de 50 sneller weg was oid.