Brommerforum.nl - Print: Topic


Print Topicsamenvatting, Topicpost

Topicsamenvatting
TopicID Topicposter Topic datum Forum Hits Aantal replies
8141 Cyber_Star 21-3-2003 0:06 Technical Forum 393 3

Topicpost
Gepost door: Cyber_Star Gepost op: 21-3-2003 0:06
Het leek mij wel handig om mijn std carb op mn nsr te laten zitten. Dit i.v.m. copper controles. Want aan me cilinder is absoluut niet te zien dat ie anders is. Op de keihin staat een duidelijk type nummer, maar dat terzijde.
Mijn vraag is: is het verstandig om met zo'n kleine carb op een 70cc te rijden. Is dat niet slijtage bevorderend/ slecht af te stellen? Mocht het namelijk gewoon goed kunnen dan ben ik wel blij, want hij loopt super zuinig nu en ik heb toch behoorlijk vermogen.
Ohja er zit nu sproeier 125 keihin in. Tis misschien een veel gestelde vraag, maar ik weet nou nog steeds niet of ie te groot is of juist niet
Start perfect, loopt mooi stationair, rookt niet extreem veel, maar ik kan me gashandel maar voor de helft open draaien, anders gaat ie gewoon minder toeren maken/stotteren. Bij helemaal open draaien stop ie er gewoon mee, er ontbrand dan nix meer. Ik kan dus wel hoge toerentallen halen, maar alleen maar door halfgas te geven en dan later zelfs iets terug te nemenm kom ik toch aan de 13k .
Als iemand nou toevallig weet wat het moet zijn ben ik m dankbaar.

Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved