Brommerforum.nl - Print: Topic


Print Topicsamenvatting, Topicpost

Topicsamenvatting
TopicID Topicposter Topic datum Forum Hits Aantal replies
34571 kandeman 23-1-2006 23:13 Technical Forum 1788 17

Topicpost
Gepost door: kandeman Gepost op: 23-1-2006 23:13
Hallo,

Een tijdje geleden had ik op het beginners forum een topic gepost over het feit dat m'n mt5 te traag ging en teveel lawaai maakte.( http://www.brommerforum.nl/showtopic/33614 ) Nadat ik jullie reacties had gelezen en een paar dingen had getest hebt ik hem naar de winkel gevracht
De brommerboer heeft nu een m'n nieuw luchtfilter geplaatst, de carbu afgesteld (sproeier was veel te klein) en ergens een pakking vervangen.

Hij loopt nu 75 ipv 40 (voordien) en hij trekt veeeel sneller op.

Nu heb ik echter tweede nieuw vragen.

1. Hoe kan ik m'n mt 60 ofzo laten gaan , terwijl hij nog even goed optrekt als nu?

2. (Minder belangrijk) Als ik in men een hapert hij een 10tal seconden , en dan gaat hij opeens als een peil vooruit, en in men 2 vliegt hij dan ook vooruit, tot men 5 .
Hoe komt het dat hij zo even blijft stotteren. ?

Overigens bedankt aan alle mensen die op men oorspronkelijke topic hebben gereageerd, m'n mt rijd nu echt (te) lekker

Greetz

Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved