Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Nieuws in het onderwerp 'Koos Spee doet flauw tegen stuntende motorfietsers.' (ID 733).
De reply is geschreven door pangolopalanga (UserID 4012) op 23-10-2009 11:29.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Henk-88
[...]
Inderdaad 
http://rechtenforum....t/programma/?start=0
Die weblink gaat vooral over portretrecht.
Onderaan een linkje naar een filmpje over een weggebruiker die een overtreding maakt op de openbare weg en gevolgd wordt tot op privé terrein.
In het filmpje hier in dit brommerforum nieuwstopic gaat het, nog steeds als ik me niet vergis, om 'zogenaamde' overtredingen op privé terrein. Dat is waar het verschil zit, en wat bepaalde mensen, te beginnen met de verbalisanten in het filmpje hier op het forum, maar niet in hun hoofd krijgen. Ik heb gisteren naakt een bad genomen thuis, komt er nu zedenschennis op mijn strafblad ?
Het zou nu duidelijk moeten zijn wie er in fout is gegaan, en het mag ook gerust bestraft worden, tuchtstraf of zo, schorsing, doe maar iets leuks zou ik zeggen.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved