Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Nieuws in het onderwerp 'Rijbewijs jonge automobilist sneller afpakken' (ID 723).
De reply is geschreven door MarTijn tzr (UserID 14060) op 11-6-2009 19:12.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Martijn II
[...]
die hele crisis is niet iets wat je zomaar oplost. Dat zit heel diep in de maatschappij en er is wss een mentaliteitsverandering van het hele volk nodig om zoiets goed op te lossen en te voorkomen.
Wat betekent dat je niet moet zeuren en zelf moet nadenken hoe jij het zou oplossen en niet als een klein kind de overheid overal de schuld van te geven en te janken.
Jij kiest de overheid (mss over paar jaar
), jij trekt stufi waarvoor anderen gewerkt hebben, jij trekt verzekeringsgeld waar anderen voor betaald hebben, jij draagt eraan bij dat bedrijven dusdanig groot kunnen worden dat ze hun topmensen boven hun klanten stellen. Zolang jij daaraan meewerkt, moet je niet zeuren.
Eerst zorgen dat je van jezelf kunt zeggen, als iedereen leeft zoals ik nu leef, zou de wereld een mooiere plek zijn.
rechts sociaal noem ik het
Als ik zie wat ik het afgelopen jaar aan boetes heb betaalt, dan mag iedereen dat wel doen. Dan is de economische crisis ook al wel verholpen. Als iedereen op de wereld( ook de mindere) een bedrag bijleveren. En niet die verrekte fondsen van baby-aids dit en dat. Want ik heb nog steeds niet duidelijk gezien wat er met het geld van giro 555 is gebeurd?
Mja ik lever genoeg geld aan de belasting. Aangezien ik 3 banen heb. En ik zit overigens ook nog op school
Ik krijg zelfs geen geld terug van de belasting dit jaar, maar moet geld terugbetalen. Ik weet niet of dit een probleem is. maar ze moeten die kampersjaakies en ander tuig aanpakken wat een uitkering krijgt, waar ze helemaal geen recht op hebben. En toch meer geld als een ambtenaar per maand binnenkrijgen. mensen die willen werken moeten geld terugbetalen en mensen die niet willen werken die krijgen geld toe? dat lijkt mij verkeerd. maar dat is maar mijn visie op die verrekte regels
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved