Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Nieuws in het onderwerp 'Brommers mogen voortaan harder' (ID 554).
De reply is geschreven door thunderbird (UserID 11756) op 23-11-2007 21:37.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Geqxon
Iets zegt mij dat de 45 kilometer per uur niet voor fietspaden geldt. In dat geval zou ik met 45 kilometer per uur over fietspaden rijden, terwijl de autoweg naast mij een 30km/h zone is. Daarnaast is deze regel ook nog eens vanwege het snelheidsverschil met auto's, dus go figure.
Verder wel top! Ik woon in een stad waar ik overal de autoweg op mag, en ook de twee baans brede stadsring. En dat gaat nu al heerlijk met 50, en zometeen is het nog legaal ook!
Wat de constructiesnelheid omhoog betreft: Dit zou prima met typegoedkeuringen kunnen. Dus als je een nieuwe scooter / brommer koopt, wordt deze met strengere eisen gekeurd (remmen / frame), en zodra hij deze eisen succesvol heeft doorlopen een 60km/h notitie in het kentekenbewijs. Dit daarna met een herkeuring mogelijk maken voor bestaande brommers, en het probleem is opgelost.
in een zone 30 moet je zoiezo al over de weg, en fietspad word voetpad. tenminste zo is/word het hier..
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved