Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Nieuws in het onderwerp 'Met 13 keer maximale hoeveelheid alcohol op brommer' (ID 542).
De reply is geschreven door User 927 (UserID 927) op 1-11-2007 12:15.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Hier_ben_ik
[...]


Nee, zonder certificaat/rijbewijs kun je net zo goed rijden. Pluspunt is dat ze het dan ook niet meer af kunnen pakken
Heb eens ooit gehoord dat het je 150e kost als je toch rijd als je rijbewijs ingenomen is. en gezien de frequentie dat ik met normaal rijden naar m'n rijbewijs gevraagd word is de pakkans nihil


Mja, nadeeltje daaraan is dat het een misdrijf is als je rijbewijs ingevorderd is en je toch gaat rijden. Met strafblad en al.

13x de max hoeveelheid alcohol... Dan ben je goed dronken, ik zou iig niet meer in staat zijn te rijden met 2.6 promille alcohol in m'n bloed.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved