Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Nieuws in het onderwerp 'Eurlings wil af van opgevoerde brommers ' (ID 535).
De reply is geschreven door Stoney3K (UserID 11453) op 11-10-2007 20:58.

Brommers van de weg? Prima, maar dan mogen veel scholieren dus gaan lopen. (Ergo: meer fietsers, en dan gaan ze daar weer op zitten vitten)

Bromfietsen zijn per kilometer dubbel milieuvriendelijker: Ze lopen per kilometer zuiniger dan welke high-tech hybride bak dan ook (1 op 25, makkelijk, een Prius doet hooguit 1:20) en heb je ooit wel eens een brommer in de file zien staan?

De overheid legt het hele polderland dicht met asfalt, en om dat te bekostigen worden wij als brommerrijders de dupe (en we mogen dan nog niet eens van dat asfalt gebruik maken!), ook nog eens om de verkeerde redenen. Laat iedere bromfietser in NL maar eens een weekje 30 doen binnen de bbk, op de openbare weg. Zul je zien hoeveel files je dan gaat krijgen.

Mijn advies zou meer zijn: Bromfietsleeftijd omhoog naar 18 (snor wel met 16), en brommers minimaal 50 laten lopen, 70 als advies aanhouden. En dan van het fietspad af!


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved