Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Nieuws in het onderwerp 'Regering wil APK voor brommers' (ID 530).
De reply is geschreven door Name of Steel (UserID 11487) op 23-9-2007 20:05.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Erik 39
[...]
idd, slaat 3 keer nergens op.
Dit moet alleen gelden voor brommer voor '95 ofzo..
ook rik
Dit bericht is gewijzigd door Erik 39 op 19-9-2007 om 15:40 uur.
en waarom alleen voor '95?? oldtimers hebben over het algemeen hun veiligheid al bewezen...
als we eens gaan beginnen over die chineze meuk die hier het land binnen komt.......
en die apk.. het is loos.. het is gewoon puur voor het geld..
de regering doet wel zo moeilijk over opgevoerde brommers.. maar snel spul mag door iedereen verkocht worden..
er gaat een fixe belasting over snel spul, wat dus schoon cash is.. er worden vele honderden opgevoerde brommers per dag gepakt.. weer puur cash..
Die APK? wederom weer puur cash..
het geld moet ergens vandaan komen nietwaar? inburgeren word gratis gemaakt, het generaal pardon heeft 30.000 allochtonen ( die afhankelijk het land uit moesten ) zijn toch toegelaten omdat onze linkse klamme vriendjes het zo zielig vonden.. maar het moet toch betaald worden! Net als het nieuwe geflopte belastingssysteem dat vele miljoenen euro's heeft gekost,
we klagen met z'n alle heel wat af.. maar eens keer demonstreren met harde hand doen we niet.. We worden gekleineerd door de regering, en we laten het ons maar overkomen.. Ergens ligt een grens.. en die zijn ze allang al overschreden.. en niets dat we er aan doen..
Dus reken er maar op dat wegenbelasting in het generaal pardon van 2009 heel goed mogelijk is!
@christianos: SUV's vind ik helemaal niet zo erg. En over het algemeen is dat gezeik op suv's zwaar overtrokken, zo onzuinig zijn ze niet.. een sportwagen verbruikt meer dan een suv.. De nieuwe motoren van BMW die ook in de X serie zit zitten in de groene zone op de energielabel..
Het voordeel van een suv is dat je een prettige zithoogte heb, veel ruimte en dus ook vaak veel comfort, en dat "als je dat ook wilt doen" je over redelijk onbegaanbare terreinen kunt.
Dit bericht is gewijzigd door Name of Steel op 23-9-2007 om 20:13 uur.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved