Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Nieuws in het onderwerp 'Brammo Enertia: eerste elektrische motorfiets in productie' (ID 518).
De reply is geschreven door MTRudolf (UserID 10729) op 19-7-2007 18:34.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: markskegilerarcr
ik vind het een goed idee maar het is wel jammer van geluid enzow.
ze moeten eigelijk brommers en motors laten lopen op waterstof dan heb je tog een verbrandigsmotor dus mooi geluid enzow en nog wa te sleutelen en je kan thuis tanken en water kost gin flikker dusjah dat zouw een hele verbetering zijn en om elektriciteit op te wekken dat is ook niet geheel schoon (meestal) en bij water heb je da amal niet maarjah.
omg jij weet egt niet waar je over praat of wel
als jij thuis waterstof hebt dan komt iedereen bij jouw tanken denk..
en de reden dat ze nog geen waterstof hebben is dat ze het niet in een tank kunnen houden.. waterstof verdampt boven een bepaalde tempratuur. Ze hebben nog geen juiste tank gevonden die waterstof kan vasthouden zonder dat het verdampt
dus water en waterstof is heel iets anders
electro motor leuk bedacht maar ik denk niet dat je 80 wilt rijden op een rijdend relais als je dat met en brommer ook makkelijk kan halen..
Dit bericht is gewijzigd door MTRudolf op 19-7-2007 om 18:35 uur.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved