Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Profile in het onderwerp 'Arjanus' (ID 684).
De reply is geschreven door crossgek (UserID 7636) op 17-11-2008 13:26.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Arjanus
[...]


hebben ze tegen mij niks van gezegd, politie heeft alleen gevraagd of ze mijn ziekenhuisrapport in mochten zien, waarschijnlijk om te kijken of ik nog rijbevoegd was ofzo, maar daar heb ik niks meer van gehoord, dus zal wel goed wezen


ow naja , mij mij werd door de arts en fysio verteld dat zolang mijn rijbewijs niet was ingevorderd oid dat ik van de wet gewoon mocht rijden.

alleen beweerden zij ook beiden dat het verzekeringtechnisch dat niet schijnt te werken , als je met krukken uitstapt , dan kan de tegenpartij het erop gooien dat je lichamelijk niet in staat bent auto te rijden . en daar zal de verzekering in mee gaan.

bij mij kwam verzekeringagent langs (ivm onkosten ed op rij zetten) die heeft mij zien lopen zonder krukken en vond dat ik voldoende kon om auto te rijden..






Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved