Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'VW golf 2 GTI opknappen [Algemene vragen]' (ID 1454).
De reply is geschreven door Ice Ap rs50 (UserID 8385) op 26-12-2012 1:37.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: kpotmake
[...]
graham bell schreef in zijn boek four stroke performance tuning, dat je de uitlaat zelf het beste een paar millimeter groter kunt houden als het uilaatkanaal, om hiermee "backflow" te voorkomen (uitlaatgassen die terug de cilinderkop in stromen)
backflow heb je schijnbaar altijd een beetje, en met een klein diameter verschil tussen het uitlaatkanaal en de uitlaat heb je hier minder last van
ja ok, misschien wel, maar tot je gaat testen zul je nooit weten wat de optimale setup is, elke motor is anders. Dat mijn uitlaatpoort mooi overloopt naar men collector is minder belangrijk dan de inlaat.
Ik heb serieus wat mogen ruimen aan mijn inlaatcollector:

toen ik mijn cilinderkop opmat bleken mijn inlaatpoorten abnormaal groot te zijn tenopzichte van andere gti cilinderkoppen.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved