Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'YZ465 enduro [Algemene vragen]' (ID 2010).
De reply is geschreven door kenny77 (UserID 11550) op 29-10-2011 18:21.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Tobias Verhoef
[...]
Oke vandaar, is het dan niet slimmer om een nieuwe cilinder bus erin te persen en dan gewoon de uitlaat poort smaller houden en dan fluitpoorten erbij maken. Of wil je dat het aluminuim netjes gelijk zit met het gietijzer?
Wat zou dat voor een voordeel hebben?
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Marcooow
als je nou wat dichterbij woonde, kon ik die cilinder zo na werk meenemen en daar vragen, want laservaring hebben ze genoeg, en ook het benodigde tig spul ook
Wel bedankt voor het aanbod, maar het zal wel loslopen denk ik.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Tobias Verhoef
[...]
Is dat echt nodig?
Of het nu wel perse nodig is of niet, ik wil het gewoon er achter hebben, blokje gaat genoeg kosten dus wil ik niet alles op de gok hebben.
Maar wil ik het ook meteen goed hebben, zodat het blokje lang achter elkaar kan draaien zonder dat ik me zorgen hoef te maken.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Niek de Wildt
Theoretisch zou je na het kotteren van de cilinder een verticaal geultje in de cilinder in het aluminium kunnen frezen, vervolgens een extra dikke spijl op buiten de bus achter de spijl kunnen laten staan, deze er vervolgens gewoon in persen, en een inzetstukje bovenin om de gleuf die nog boven de spijl zit op te vullen, daarna in de oven en honen.
Wordt wel priegelwerk, en het is met al die temperatuurwisselingen en verschillende uitzettingcoƫfficiƫnten geen ideale oplossing, maar dat is in je cilinder lassen ook niet.
Echter denk ik dat lassen toch een aanzienlijk betere oplossing is.
Dit bericht is gewijzigd door Niek de Wildt op 28-10-2011 om 23:44 uur.
Op zich wel een idee, maar zoveel vlees heb ik niet in de cilinder, het dikste punt van de cilinder is 100mm :(
Dus dan zou de spijl nog maar een paar mm lang kunnen worden.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved