Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'VW golf 2 GTI opknappen [Algemene vragen]' (ID 1454).
De reply is geschreven door Joel_koningslust (UserID 10881) op 20-1-2011 23:15.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Frysk
[...]


Inderdaad, in een oude auto horen geen moderne 'blauwe ledlicht' radio's.. om het maar ff zo te noemen.

http://www.lbcarco.com/retro-car-radio.htm

Ik zou persoonlijk voor zoeits gaan, eigenschappen van een moderne radio in een ouderwets simpel hoesje

Oud spul is mooi maar geluidskwaliteit van ouderwetse autoradio's zijn niet alles evenals het feit dat je niet alles meer op cassette hebt (wat de geluidskwaliteit ook niet ten goede komt )


wij hadden laatst een jaguar opt werk die gespoten moest worden. was van een electrotechnisch iningeur ( of hoe schrijf je dat ook alweer )

die had een radio met cd onder het dashbord hangen. maar alle knopjes waren eraf gesloopt en verbonden met knoppen in de originele radio. mega tof


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved