Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'VW golf 2 GTI opknappen [Algemene vragen]' (ID 1454).
De reply is geschreven door Ice Ap rs50 (UserID 8385) op 15-6-2010 10:27.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Thijsse
ik denk dat je met revisie van je remmen ook al een heel eind komt
wat heb je nog voor blokplannen?
G60 onderblok(of volledig blok) zoeken, de kop reviseren en een turbo of supercharger monteren. rotrex maakt bijvoorbeeld een mooie kit.
bij gevolg zal er een stand alone motormanagement moeten gaan voor zorgen dat de boel draait, want een K-jetronic met die zwakke injectoren is er niet op voorzien. Megasquirt is dan een goede oplossing: goedkoop en gewoon makkelijk te programmen. Dan zullen er dus ook nog wat bijkomende zaken opkomen zoals een spaghetti collector... een lange dure klus allezins. Koppeling/drukgroep en vliegwiel zullen vervangen worden door een exemplaartje van sachs.
Terwijl de motor eruit ligt dan volledig de motorruimte aanpakken zodat die ook netjes staat.
maar eerst de remmen en nog een setje anti-roll stangen van eibach + degelijk rubber rond men velgen.
Dit bericht is gewijzigd door Ice Ap rs50 op 15-6-2010 om 10:32 uur.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved