Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp '"evil activities",opvolger van "smutzkanone" [Algemene vragen]' (ID 1289).
De reply is geschreven door -simon- (UserID 10911) op 23-10-2009 19:26.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: 70malossi
standaard impreza turbo moet al op ron 98 draaien ( geen v-power dus,die is maar maxiamaal 96,9).Als je een keer 95 tankt is geen ramp,maar de ecu schroeft t vermogen terug, dus zeker wel merkbaar.
alleen de standaard knocksensor meet maar tot 5000 rpm, dus daarboven kun je zeker ongewilde detonaties krijgen op ron 95.
En dan kan t heel snel gebeurd zijn.
wat ook is, als er op een boxer een equel lenght manifold wordt gemonteerd, veranderd de klank zo erg dat de knocksensor de knock niet meer herkend.
ik rij uiteraard op 98, nadeel is dat dat hier in de buurt steeds minder goed te verkrijgen is.
kan s op pingelen wordt ook vergroot bij hoge turbodrukken, vaka wordt dan waterinjectie toegepast om de inlaat temp naar beneden te krijgen
maar als dat water dan verdampt zet het uit en krijg je nog hogere turboduk.
of is dat bij een beetje water dat te verwaarloze.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved