Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'Opknappen GPR. [Algemene vragen]' (ID 1349).
De reply is geschreven door 2SLOW4ME (UserID 16112) op 25-6-2009 20:34.
Godverdomme, kut windows explorer 8.. Hele post afgemaakt klik ik perongeluk op een snelkoppeling boven aan mn pagina.. hele verhaal weg :X: .
weer overnieuw beginnen dan maar..
Ben vandaag nog wat aan het polijsten geweest. Na een uurtje of 2 had ik geen zin meer en ben ik gewoon verder gegaan met korrel 260-1000.
heb niet zoveel aandacht besteed aan de plaatsten die je niet kunt zien, en ook is het niet helemaal pérfect.



Zoals je ziet, niet perfect..
in het echt ziet het er beter uit. dan zie je die kleine details niet zo erg. Dit is het risico wat je loopt als je met mijn album foto's upload met hoge kwaliteit. (normaal deed ik het altijd met lage kwaliteit omdat het anders zo lang duurde..)

Ook heeft mn pa zn oude radio voor me gefixt zodat ik wat meer stopcontacten heb in mn tuinhuisje (had er 4, nu dus 8). Meteen in de meterkast maar een nieuwe groep erbij zodat niet spontaan de tv uit gaat als er gelast, geboord, radio geluisterd, en accu's opgeladen worden O
.

Nog 1 foto voor de duidelijkheid.
Meteen mn voorspatbord stickervrij gemaakt en meteen ff met commandant 5 en turtle wax behandeld. Alleen jammer van die schaafplek van mn voorvork.. Helaas weinig meer aan te doen.

Dat was het voor nu ff. Mn camera geheugen was vol dus ik ga nu weer druk verder met sleutelen
D
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved