Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'MTX SH [van rammelbak naar tot pimpbolide] [Algemene vragen]' (ID 1198).
De reply is geschreven door Frysk (UserID 6584) op 16-3-2009 18:20.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Royal Club
[...]


schakelen is puur wennen, en dat het soepeler rijd heeft meer te maken met dat het een iets langere slag heeft en daarom minder last zal hebben van terug vallen e.d.

buiten die slag is honda gewoon traag en heb he geen last van rijwind enzo, daarom lijkt het soepel


schakelen is inderdaad wennen dat geef ik toe maar waarom met minder genoegen nemen ?

dat AM6 sneller is te krijgen geloof ik graag maar dat zou voor mij nooit een reden wezen om iets te kopen met Am6..

voor hetzelfde geld heb je een 80cc blokje en daar kun je mee om knutselen als het niet snel genoeg gaat (is vaak goedkoper dan die Am6 setups)

naja dan lijkt het maar soepel vind het geweldig rijden

sinds ik die GPR heb gehad ben ik erg blij dat ik nu Honda rijd ondanks de problemen (moet je niet met 50cc blokken aankomen die zijn schraal)

gewoon 80cc blokje eronder rijd et allerfijnste

Dit bericht is gewijzigd door Frysk op 16-3-2009 om 18:44 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved