Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'VW golf 2 GTI opknappen [Algemene vragen]' (ID 1454).
De reply is geschreven door Henk-88 (UserID 4824) op 11-3-2009 21:31.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Joel_koningslust
meestal als je het bij een fwd ziet aankomen is het al bijna niet meer te corrigeren
hetzelfde als je brommer. als je achter gaat glijden is het makkelijk te corrigeren. zodra hij voor gaat schuiven lig je bijna altijd op je gat
Beter ga je eerst wat auto-rijden voor je weer zoiets onzinnigs post.
Je moet wel levensmoe zijn of van waanzinnig gevaarlijk rijgedrag houden wil je met een fwd van een snelweg-afrit wegglijden.
In de handen van een bekwame chauffeur kan een rwd voordeel bieden maar niet voor iemand met weinig rij-ervaring.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Arjanus
dit ging om het verhaal dat je beter ervaring op een veilige plaats op kunt doen alvorens een wat sportievere rijstijl op de openbare weg toe te passen
Zonder er al te diep op in te gaan en zonder je te beschuldigen van een slechte rijstijl op de openbare weg moet me toch van het hart dat je er geen 'sportieve rijstijl' op na moet houden als je op de openbare weg rijdt.
Dit bericht is gewijzigd door Henk-88 op 11-3-2009 om 21:34 uur.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved