Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'MT8 Tunen' (ID 1128).
De reply is geschreven door - Kevin - (UserID 14885) op 16-5-2008 19:04.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: ikkejw
fabriekscilinders voor honda halen dat nooit 
deze uitlaatpoort heeft een BMEP van nog geen 5 bar, daar kun je misschien net 10 pk mee halen.
zo'n cilinder komt aan zen vermogen door de cc's, maar over poorttiming hebben ze verder niet nagedacht.
ophogen had ik nog niet over nagedacht, ik zal vanavond eens kijken hoe de timingen dan uitkomen.
zou het trouwens veel uitmaken als de blowdown BMEP veel hoger ligt dan de andere BMEPs? ik neem aan dat alles ongeveer gelijk moet zijn voor maximum vermogen.
Ik heb een ongetunede cilinder erop zitten, hiermee heb ik de 149 km/h (geijkt) gehaald. Een ongetunede fabriekscilinder voor een Honda kan dat dus wel halen. Ze loopt nu volgens de dynojet bank 125.54 km/h, met een lichtere vertanding:
http://video.google....d=942245596244186608 
10 pk, het dubbele zal je bedoelen
.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: ikkejw
met fabriekscilinders bedoel ik, cilinders die niet getuned zijn. gewoon plug&play spul dus. die halen nooit geen 140.
Zie bovenstaande reply
.
Verder een erg leuk project, ik hou het in de gaten. Ik heb er ooit aan gedacht mijn cilinder ook te gaan bewerken, maar ik moet nog maar zien of dat er ooit van gaat komen.
Dit bericht is gewijzigd door Honda MT8 op 16-5-2008 om 19:06 uur.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved