Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'Mcdronkz' MTX80-topic' (ID 642).
De reply is geschreven door -simon- (UserID 10911) op 24-9-2007 16:54.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: mcdronkz
Ik had vandaag ongewenste gasten in m'n schuurtje:
afbeelding
Het is toch godverdomme bij de wilde spinnen af !!!!!!
Zoals jullie weten heb ik dus een (goed functionerend) scharnierend zadel. Hier komt een bergruimte onder voor allerlei zaken. Alleen wil ik dat deze vergrendeld wordt zodat bij een valpartij niet m'n portefeuille met de bijbehorende coupures briefgeld erin voor het oprapen ligt.
Het komt er op neer dat ik iets aan zowel m'n zadel als m'n frame moet bevestigen.
Op m'n zadel monteer ik mbv. twee bouten een strip metaal waar ik iets aan kan lassen. Nu weet ik niet precies hoe ik dat ga uitvoeren, maar het lijkt me goed mogelijk.
Hier wat foto's van een afgeschreven zadel ter verduidelijking:
afbeelding
afbeelding
afbeelding
Ik dacht zelf een grendel aan m'n frame te maken:
afbeelding
Uiteraard in iets andere vorm, en dan kan ik zelfs nog zorgen dat 'ie zorgt dat het zadel helemaal niet meer bewogen kan worden. Om er makkelijk bij te kunnen zal ik alleen een gat in m'n zijkap moeten zagen, iets waar ik niet zo kapot van ben. Het liefst wil ik het eigenlijk onzichtbaar houden, maar om achter de kap te gaan graaien zie ik ook niet zo zitten.
Lastig, lastig, maar ik kom er wel.
Mocht jij een beter idee hebben, laat het me weten !!
zo'n systeempje waar het zadel bij een tsx vast zit of hoe een scooter buddy vast zit. dan hoe je alleen ergens een sloje te maken.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved