Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Gallery in het onderwerp 'Alfa Romeo 146 Velthuis' (ID 6888).
De reply is geschreven door Floris-tsx (UserID 19694) op 6-3-2012 15:10.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Jozeff
[...]
ik heb echt zo'n typische volkswagenfreak die al keverfan is terwijl hij nog nooit auto heeft gereden.
Ik snap niet waar die mensen vandaan blijven komen, rijden ze bij je thuis ook volkswagen?
Het is niet echt moeilijk om je in een VW boxer te "specialiseren" het is namelijk de basis van een motor en er is weinig speciaals aan.
Ik heb trouwens niks tegen volkswagen, maar ik wordt er ook niet warm van. Ik snap alleen niet dat er zoveel mensen zijn die het zo geweldig vinden.
Terug naar de alfa: niet mijn smaak maar ik denk dat je er best goed mee bent
Snap dat je dat denkt. Het is ook raar.
Ik denk dat het juist komt door het basale van de motor en de verwondering over het vernuft waarmee sommige dingen zijn bedacht in die tijd, dat mensen er zo gek van zijn. Een stukje geschiedenis waar je, als je wilt, jezelf helemaal op los kan laten.
Daarnaast is 'het keverwereldje betaalbaar in tegenstelling tot heel veel andere merken. En ondanks dat het betaalbaar is, kun je er toch een heleboel sleutel- en rijplezier aan beleven.
En als laatste natuurlijk het geluid he... het geluid...
Dit bericht is gewijzigd door Floris-tsx op 6-3-2012 om 15:11 uur.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved