Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp 'Nieuwe gebruikers kunnen zich hier voorstellen' (ID 5585).
De reply is geschreven door oenoehoofd (UserID 10174) op 7-7-2006 11:48.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Aumh2
Hallo allemaal,

ik ben een man van 57jaar en enthousiast brommer- en motorrijder.Ik heb een technische opleiding genoten maar het grootste deel van mijn arbeidsverleden was ik int.chauffeur.Van de winter kocht ik een oude en gedeeltelijk gerestaureerde aprilia Red Rose fifthy brommer waar ik al heel wat uurtjes aan gesluiteld heb. Sleutelen is niet mijn hobby maar doe het uit noodzaak omdat ik werkloos ben en dus weinig centjes heb.
De Aprilia heeft normaal een 2takt watergekoeld blokje eronder hangen maar die van mij werd tot 4takt luchtgekoeld omgebouwd. Er hangt een 70cc.Lifan 4takt onder(chinese replika Honda)waar ik tevreden over ben.Hij verbruikt bij zuinig rijden maar 1,6liter/100km! En is dus voor mij een goedkoop vervoers-/ontspanningsmiddel.
Wel ben ik nog op zoek naar technische lectuur om goed onderhoud te kunnen plegen. bij deze dus een oproep daarvoor.
Gr. v. Freddy Lams


klinkt leuk Auhm2 welkom @ BF post mischien een keer eens wat foto's ervan

Dit bericht is gewijzigd door gsmgast op 7-7-2006 om 11:49 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved