Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp '"kleine vragen" topic deel 8' (ID 34962).
De reply is geschreven door HayeSM (UserID 6052) op 4-3-2006 19:11.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: buldogo2
Ik heb nu op mijn mtx-cr een dubbele radiator zitten van een cr125 maar nu moet ik daar dus een overloop voor hebben(water tankje), daar heb ik dus een paar vragen over..
1. moet deze 2? zo groot zijn als die van een mtx, dit omdat er 2 radiators zijn en er dus meer vloeistof in kan.
2. op welke hoogte moet de overloop hangen, want lijkt me ook vrij belangrijk 
3. Is de radiator van een nsr/ns1 groter of even froot als een mtx radiator, kwa inhoud, of zijn die groter waardoor ik meschien een overloop van bijv. een ns-1 kan gebruiken.
4. de aansuiting van de dubbele radiator op me coolsysteem zit ik ook een beetej mee, want kan ik de radiators het beste parralel of in serie.
overloop hoeft niet groter dacht ik zo, is alleen om eventueele luchtbellen op te vullen met vloeistof dacht ik.
ik zou je radiators in seri doen. een dubbele radiator heb je vaak omdat je koelvloeistof nog te warm is nadat hij 1 keer door je radje is gegaan, de warmte die hij na de eerste rad nog heeft kan hij in de 2e kwijt
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved