Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Meeting Forum in het onderwerp 'Gelderland meeting (illegaal)' (ID 34153).
De reply is geschreven door bart de scootergek (UserID 1793) op 6-1-2006 22:23.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: MrOi
Inderdaad, ik weet helemaal niks van nijmegen. Maar ik neem aan dat die plek geschikt is om te sprinten. En zoals de meetings hier gaan is het: je komt bij mekaar, ga je wat praten en fotos maken en dan maakt iedereen zich klaar om te sprinten. Na het sprinten ga je vaak op de picnic of naar de mac en daarnaa nog ff wat rondrijden en dan is het klaar. Ben je toch zon 4 uur zoet mee



wylerbaan is een vroeger sobw circuit geweest, er zijn wel wat lange stukken, maar een echte ideale sprintbaan is het iig niet, je kunt er wel leuk rondjes rijden .

waar we een vorige keer met de nijmegen meeting gesprint hebben is wel ideaal, een industrieterrein met mooi asfalt. ik bedoel bijsterhuizen voor de mensen uit de buurt van nijmegen. ligt ook dichtbij een mac.

en stukje rondrijden, we hebben 1 keer een mooie dijkweg gepakt, maar een andere keer hebben we dwars door nijmegen gereden, vond t allebei wel iets hebben.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved