Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Brommerforum verbeteren.' (ID 31841).
De reply is geschreven door koen-z (UserID 1675) op 7-9-2005 0:01.

de oorzaken op de ''chaos''

imho is: het forum is steeds drukker, waardoor er meer ''noobs'' komen en roekeloos topics openen, hebben ze wat op gevonden. bef.
en in het begin was alles nog niew, en had je vrij weinig te searchen en kon je lekker lullen over de dingen. je had ook gewoon het vaste oldskool groepje.

het niewe beleid, niewe forum, ene kant wel beter geworden soms regend het pp's en meestal terecht want er word zo loos gepost de laatste tijd.

maarja de moderaters zijn helaas vrij weinig online. en sommige doen ook lekker loos mee met het nutteloze gepost.

door het beter te krijgen, heb ik zoiets in m'n hoofd als lekker basic houden , maar daar word het wel veel minder gezellig. krijg je zo'n kut site als scooterfreaks. met alleen wat vaste informatie die simpel is op te zoeken. en eventueel topics die je kan openen door ze te laten beoordelen of iets dergelijks. (mods)




Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved