Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'Yamaha fs1 info gevraagd' (ID 25501).
De reply is geschreven door -Raceboy- (UserID 3704) op 22-1-2005 16:46.

Heb de yamaha nu in elkaar staan om te kijken of hij loopt maar hij loopt dus niet wat kan het zijn???
Het is een blok met membraam klep en alles is standaard.
De ontsteking staat goed(vonkt perfect)
De carburateur krijgt benzine maar daar stopt het dan, de vlotter loopt wel vol en als je de carburateur scheef houd en je geeft gas komt er een beetje benzine uit je inlaat kant van je carburateur(dus de kant naar de cilinder toe).Carburateur ziet er schoon uit en het hoofd sproeier is door.
Nu heb ik me al helemaal wezenloos gekickt maar hij doet het echt niet, we hebben even de membraam eraf gehaald en er door geblazen de klepjes gaan gewoon open maar de achterkant van de membraam zit geen benzine op dus je zou zeggen dat de benzine al niet door de membraam stroomt.
Ook hebben we even de kop er afgehaald en de zuiger is kurk droog wel een beetje vettig voor het smeren maar er licht geen benzine op de bougie is ook steeds droog, wat kan het nou zijn.
Het blok heeft wel aardige kompressie, en alles ziet er schoon uit.

Wie weet wat het kan zijn.



Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved