Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Uiterlijk Forum in het onderwerp 'gekkenwerk dt chopper' (ID 22989).
De reply is geschreven door Hells Hobbit (UserID 5673) op 15-1-2005 15:58.

nah, ik heb zelf een viertakt automaat blok maar geluid is vrij moeilijk mooi te maken, moet je er zon laser op mikken dan mssn wel, maar goed, 2 takt kan ook spannend worden

er komt geen buddy op, maar een monoseat, op de foto zie je een stalen plaat liggen, dat is ons zadel komt 1 a 2 cm schuim op en dan een zwart dekje, lekker basic dus.

of je zoiets mag verzekeren? eigenlijk niet, zodra je de wielbasis gaat veranderen is het een andere brommer, maar het balhoofd is gelijk gebleven en de achterbrug hebben we de ophaning vrij onopvallend verlengd, als we dat straks nog plamuren is dat haast niet meer te zien. dus dan is het al wat minder illegaal

koplamp hebben we nog niet, dus als iemand iets heeft houden wij ons aanbevolen rond met chrome rand, dan is het al gou goed. heb je een foto van die van jou rob? anders vraag ik het wel even via msn.

thnx btw voor alle relaxte reacties



Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved