Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Het 'Vraag hier de waarde van je brommer' topic' (ID 13980).
De reply is geschreven door jackmasterTZR (UserID 1406) op 3-12-2004 16:55.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Apriliars105

ja dat is toch geen goed teken of wel? Als iemand ermee slipt en spaait dan betekend dat dat hij zijn brompie afragt. En dat zou ik niet willen als koper

maar 5000 kilometer is gewoon supervroeg, een normale band gaat bij normaal gebruik 9000/10000 km mee... Dus als koper zou ik er eventueel twijfels bij hebben

slaat zeker ergens op


(ik zeg trouwens niet dat hij hem heeft afgekaaid of gerommeld met de kmstand, ik zeg alleen dat een koper dat eventueel kan denken en dat dat niet zo gek is)



om maar ff de gekke verhalen de wereld uit te helpen.


ik heb paar keer gehad dat wanneer ik terug rijd van school naar huis ga je een viaduct af en nader je een rotonde ik moet daar rechtdoor maar daar staan altijd van die klote oversteekbrigadiers en die lijers springen iedere keer net wanneer ik eraan kom recht voor mn neus ervoor. paar flink op de rem gemoeten en zaten er al een paar kale plekken op mn achterband.

daarnaast heb ik ook nog een keer gehad dat er een auto knipperlicht naar rechts uit zet. ik wil ?m links inhalen zat ongeveer bij z?n achterwiel blijkt die knuppel dus naar links te moeten en die zag mij niet. weer volop op de rem.

en vanwege die kale plekken op mn band en nu weer de gladheid voor de deur staat heb ik maar ff geinvesteerd voordak mee die oude band op mn trul ging.



EDIT: zoals je op de foto trouwens kunt zien is de band ook niet echt versleten.

Dit bericht is ge-edit door jackmasterTZR op 3-12-2004 16:56


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved