Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Uiterlijk Forum in het onderwerp 'Post hier foto's van je verbouwde/opgeknapde brommer' (ID 10349).
De reply is geschreven door Joscross (UserID 1825) op 28-12-2003 22:41.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: David
cilinder had ik toen bij 50cc.nl besteld voor 150euro ofzo.
En NSR rulezz, ik snap niet wat jij zo zit te zeuren, ok? een ER kan je smaak niet zijn, maar lelijk lijkt mij wat overdreven, jij bent er zeker ook zo ??n die z?n eigen smaak tot NORM heeft verheven.
En dan nog iets, suz. ER is van 1980 en heeft al een wieg frame, toeren teller, 5-bak, etc, etc.... 
En als je dan naar bijvoorbeeld een MT kijkt, die jaren later is ingevoerd en die hebben nog niet eens een toeren teller, en hebben een slap frame dat altijd krom trekt.
Maar kortom Suzuki is of was z?n tijd ver vooruit ten opzichte van honda.
Begrijp me niet verkeerd, ik heb niks tegen honda, maar honda zou je kunnen vergelijken met bijv. een Opel, en Suzuki zou je kunnen zien als bijv. een BMW.
Mischien waren mt's stukken goedkoper in die tijd als er's??? Dus dit is meer appels met peren vergelijken
Verder ga ik er niet op in want straks kan ik ook niet meer op bf komen
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved