Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Grote auto topic' (ID 12795).
De reply is geschreven door Steve_ZHC (UserID 426) op 29-11-2003 20:18.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: 70malossi

t gaat mij persoonlijk meer om de techniek dan om t hard acceleren,maar af en toe een stoplicht sprintje tegen een "allochtoon" in een gti is altijd wel lachuh.
mijn auto is meer op kracht bevenin afgesteld omdat ik veel op de snelweg zit en dat er boven de 170 ook nog wat pit in zit.

maar audio vindt ik t belangrijkst.
dikke spl install is fhat.
maar iets subtiels inbouwen dat sq gericht zn werk doet is ook mooi.


Gewoon een versterker, kwaliteitsboxjes in zelfgemaakte hoedenplank, goeie subwoofer in zelfgebouwde bekisting, noisefiltertje, d?t is belangrijk, voor mij

Goeie radio ook natuurlijk, eentje waarbij je de bass en zo kan afstellen zonder dat je de versterker weer moet bijstellen.
Gewoon 1 die duidelijk is (display) en zuiver is met het afspelen van je CD's

Audio-installatie hoeft niet te zwaar, muziek is voor MIJ, niet voor de mensen op 8 hoog in de flat een kilometer verderop

Verder vinnik het voor mezelf belangrijk dat het geluid van de auto mijn audio kan overstemmen
Dus filters (K&N 57i kit met cold-air-chamber (soort huls om je filter heen) en carterontluchtingsfilter (turbofluitje)) en demper (liefst een katvervanger, middendemperloze pijp en dan een dikke Remus eronder, zoals bij de CRX en Civic; L+R 110mm rond

EDIT:
Ik ga voor velgen ook plat.
Dingen zoals hieronder zijn simpel, en da's toch wel mooier dan al die chroomdingen ensow.

De Diablo's vinnik echt s?per!


Dit bericht is ge-edit door Steve_ZHC op 29-11-2003 20:22

EDIT 2:
Ik wil hiermee niet spammen, als Nick en de crew niet akkoord gaat met de foto, mail me ff dan haal ik hem direct weg !!!!

Dit bericht is ge-edit door Steve_ZHC op 29-11-2003 20:24


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved