Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'Honda mb' (ID 67303).
De reply is geschreven door Torsten (UserID 24134) op 22-2-2013 19:15.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: JantjeMB5
draai de diameter op maat, (sommige 70 cc kits zijn dan weer geen echte 70) de diameter telt. Daarna ook het volume van de kop nakijken en desnoods afdraaien tot het ok is volgens de benodigde compressieverhouding. die moet best optimaal gemaakt worden voor deze cil. Bij 1 van mijn DR kitjes zat er een blad met instructies, heb het toch even gelezen en daar stond het bij vermeld.

De beste prestaties ga je verkrijgen met een opmaat kop. Hierbij gaat ook de vorm van de squish en verbrandingsruimte een rol spelen!
Er zijn wat members die dit kunnen berekenen voor je. Als je dan toch aan het draaien bent kan je het beter ineens goed doen.

edit: zoals PRO TUNING dus net vermeld is de winst aanzienlijk veel.



Dit bericht is gewijzigd door JantjeMB5 op 22-2-2013 om 19:08 uur.


Klinkt interresant, het is dan wel voor zondag gebruik... maar dan wil ik wel HARD optrekken etc wie van de members kunnen mij hierbij helpen?
of zijn de 70cc koppen die te koop zijn ook goed genoeg?

Dit bericht is gewijzigd door Torsten op 22-2-2013 om 19:16 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved