Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '"Kleine vragen Topic Deel 50"' (ID 66744).
De reply is geschreven door Royal Club (UserID 10377) op 13-2-2013 12:15.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Noel MHR
[...]
ha ja oke maar ze zuigerveer moet dus los in de cilinder ?
en als de slotspeling niet klopt he, wat kan ik dan doen ? (ik heb nu nog niet gemeten)
hoor het graag.
van onderaf in de cilinder duwen, en dan dmv je zuiger (zon 2cm, zoiets? even int boekje kijken.. en anders in service manual van je blok zelf) je cilinder in (omhoog) duwen. Vervolgens meten met voelermaatjes wat de speling is (als je die niet heb ff langs automaterialen handel gaan. kost de wereld niet)
De speling aanpassen zal je met een heeeeel dun vijltje moeten doen. Sommigen doen het met een dremel, maar dat is mij iets te snel werkend.
Ik heb een hele fijne vijl in de bankschroef geklemd en ben heel rustig de boel gaan vijlen. en steeds kijken of het uiteinde nog haaks is en niet scheef/schuin/diagonaal aan het vervormen is.
En dan ook elke zoveel tijd steeds weer in de cilinder duwen en meten

Hier meten ze de veer redelijk bovenin de cilinder, is naar mijn weten niet de bedoeling.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved