Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '"Kleine vragen Topic Deel 49"' (ID 65914).
De reply is geschreven door WestlandMB (UserID 18664) op 12-8-2012 18:51.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: rensss
Vraagje,

Wou een aantal onderdelen van mijn brommer opnieuw spuiten, maar iedereen raad Motip aan, maar wat is nou het verschil tussen motip en een duplicolor van de fixet.

Motip is meestal ook 2k had ik gelezen dus bestand tegen benzine.

Maar wat geeft het mooiste eindresultaat?




Ik raad je een autospuiter aan of poedercoaten.

Ergens in nijkerk zit een goede/goedkope poedercoater. Een complete brommer kaal/vies aanleveren en in 2 kleuren laten coaten kost daar ongeveer 250 euro.

De kosten van een autospuiter weet ik niet. Ik had toevallig een bekende die het voor mij regelde voor weinig.

zelf spuiten is ook niet gratis, 2 bussen primer en 3 bussen lak en een bus blanke lak kost bij elkaar ook al snel 50 euro.

Het voordeel van coaten is dat het erg hard en dik is.
Spuiten is vaak iets strakker en kan je meer hoogglans krijgen. Het is wel dunner en beschadigt wellicht eerder.

Zelf spuiten scheelt wel wat geld. Maar de lak is van mindere kwaliteit en waarschijnelijk ook de primer. Een autospuiter gebruikt vaak een goede epoxy primer en een goede 2k lak.

Als je zelf spuit adviseer ik het te doen met een compressor. Dan bereik je vaak een veel mooier resultaat.

En als het dan gespoten/gecoat is, 2 weken laten uitharden.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved