Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Honda cilinders (info)' (ID 52687).
De reply is geschreven door BartHonda (UserID 22556) op 9-4-2012 21:27.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: j0ren
Nee deckheight moet je meten door je cilinderkop eraf te halen, zuiger op het bdp te zetten en dan met de achterkant van je schuifmaat het verschil tussen bovenkant cilinder en de zuiger te meten.

Kan er belangrijk zijn als het om grote maten gaat, maar 0,1mm is uiteraard te verwaarlozen.



Quote:
Oorspronkelijk gepost door: kenny77
wel belangrijk ja

de cilinder monteren met pakking en aandraaien. (zonder cilinderkop natuurlijk. )


Oke. Men blok ligt momenteel helenmaal uit elkaar dus ik zal morgen wel eens de draadeinden in men carters zetten, krukas er tussen en dan de cilinder er op zetten.

Wat ik me nog even af zit te vragen. De deckheight veranderd tog ook als je je cilinder aan de onderkant ophoogt? Maar hoe zit dit dan met het afdraaien? Doe je dit tot aan een bepaalde deck height? Of is dit een kwestie van terug brengen naar de oorspronkelijke deckheight met 1 voetpakkingen gemoneteerd? Of zeggen jullie ''zet dat idee van het ophogen maar uit je hoofd want er valt niks mee te winnen?''


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved