Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Nachttopic Deel 41 0:00 - 7:00' (ID 59258).
De reply is geschreven door rubbert (UserID 9739) op 30-12-2009 1:33.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Jozeff
[...]


ja, die kerel waar ik de discussie mee had dus ook, en hij heeft uiteindelijk de aanhanger terug gekeurd naar het gewicht wat de auto mag trekken.
Maar als dat echt de regel is dan slaat dat natuurlijk nergens op.


[...]



opzich heb ik er niks aan als mensen me gelijk geven, ik wil gewoon zwart op wit iets hebben waar het op staat. Ook eventueel voor politie als ze me aanhouden.
toch bedankt



heb het theorie boek er effe voor je bij gepakt:


in m'n theorie boek stond het niet, maar:


http://www.caravantr.../trekgewicht_wet.php


hier staat:

Het maximaal toegestaan gewicht van de caravan (op papier) is dus niet van belang. U mag dus best met een auto die maximaal 1200 kg mag trekken op het kentekenbewijs een caravan trekken die op papier 1350 kg mag wegen, als bij weging in werkelijkheid het gewicht maar niet meer is dan 1200 kg.

Dit bericht is gewijzigd door rubbert op 30-12-2009 om 1:34 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved