Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp ''Hangende' brommer - héél vreemd!' (ID 57764).
De reply is geschreven door sjim (UserID 13637) op 2-8-2009 17:28.

UPDATE:

Vandaag na een 2e vakantie hele benzinetraject gevolgt en schoongemaakt zoals geopperd, ook nieuwe bougiekabel+dop gehaald (dat uiteraard als eerst geprobeerd) , ook die twee dingen zijn het niet.

Hij startte na de carb schoonmaken eigenlijk vrij vlot. Op valse lucht controlleren weet ik niet precies, ehh, hoe ? (dummie wat dat betreft). Valse lucht geeft wat voor een verschijnsel ? Toch niet dat hangen , superlate reactie en het niet meer vooruit komen in zn 2, maar in zn 1 nog wel. (welliswaar maar een minuut ong.. daarna valt ie telkens zoiezo uit, moet ik weer wachten tot die koud is.)

Ok late reactie is typisch valse lucht, maar dat laatste ?

..verder kan ik die spie niet echt vergeten zijn of verkeerd geplaatst hebben, want nadat de nieuwe ontsteking geplaatst was liep hij nog voldoende kilometers als een TREIN!

Dit bericht is gewijzigd door sjim op 2-8-2009 om 17:29 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved