Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'gasreactie.' (ID 55832).
De reply is geschreven door steven-512 (UserID 18994) op 9-4-2009 14:14.

ik ben toen terug geweest maar zij trokken hem constant vol gas door en toen zeiden zij dat het goed was, toen zei ik jaa maar u rijdt alleen maar volgas en als ik dat altijd doe kan ik alleen maar werken voor de benzine!!
ik heb er wel eens een andere sproeier in gedaan nu 82 en vroeger 84 dat reed beter en trok hem beter door de powerband maar nog niet om over naar huis te schrijven maar toen lekte er ook blanke druppeltjes bij het begin van de demper nu ook zo af en toe mischien dat hij teveel krijgt?
en ben laats nog langs een dealer geweest maar die wou hem doormeten voor 70 euro en toen ben ik weer snel weggereden.
en met dat rook als ik een tijdje heb gereden en als ik hem dan volgas trek rookt ie best veel maar als ik het dan voor de 2e keer doe niet meer mischien dat er dan nog olie in de uitlaat zit.
en lekke keeringen zal het wel niet zijn heb er namelijk net 7000 op.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved