Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '"kleine vragen" topic - deel 33' (ID 51456).
De reply is geschreven door Niek de Wildt (UserID 13667) op 10-10-2008 23:00.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: SebasOpWeg
Kun je een demper van bijvoorbeeld een Kawasaki ZX-9R pasmaken op een originele derbi uitlaat? en beinvloed dit dan de prestaties van de brommer of maakt dat niks uit? en het geluid?
zolang je de lengte van de stinger/tailpijp niet veranderd en de pijp die daaraan komt een grotere dia heeft is er geen probleem.
ik zou dan gaan voor een halve nep demper, dus de demper na 2/3 van het expansie gedeelte lassen (terwijl daarbinnen in nog gewoon de rest van de expansie en de tailpijp doorloopt.
zo dus:


dan zit er geen lullig pijpje tussen, en is de lengte van je uitlaat niet veranderd (lengte mag wel veranderen van je tailpijp/stinger, maar niet met die diameter, zolang de diameter ongv een halve cm meer is, heeft het al geen invloed meer en is het dus geen probleem.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved