Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '"kleine vragen" topic - deel 33' (ID 51456).
De reply is geschreven door NeonFreaky (UserID 17366) op 7-9-2008 17:42.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Sj_dt
[...]
ja een richting de massa en en een richting ontsteking(cdi, bobine oid) Dus dat zullen dan waarschijnlijk de zwarte en groen-gele zijn. Maar nou was ik wat dingen aan het kijken. En nou hield ik een draad bij mijn bougie en het andere uiteinde bij de massa, dan zou de brommer toch uit moeten vallen ofniet? Hij deed dat iig niet.
Hoe bedoel je dit?
Was je massapunt goed?
En hoebedoel je Quote:
Maar nou was ik wat dingen aan het kijken. En nou hield ik een draad bij mijn bougie en het andere uiteinde bij de massa, dan zou de brommer toch uit moeten vallen ofniet?
Hoe bedoel je ik hield hem bij mijn bougie.
Je moet je groene draad onderbreken en hem daar aan hangen zo heb ik het ook voeg me anders ff toe op msn: S.ander@live.nl dan teken ik het voorje
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved