Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '"kleine vragen" topic - deel 31' (ID 49167).
De reply is geschreven door Thijsje (UserID 14131) op 9-5-2008 19:32.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Menu2t
ik heb vandaag men cilinderkopje van men NSR laten vlakken. Die kerel zei dat hij der dik 0,4 mm af had gedraaid en ik nu het beste een dubbele koppaking kon gebruiken. Dus zo gezegt zo gedaan.

Zonet heb ik even de ruimte tussen de cilinderkop en de kop van de zuiger gemeten(squish) deze zat op dik 2mm is dat niet wat veel?

Zo ja wat kan ik dan het beste doen? gewoon 1koppaking gebruiken? +-1,3mm kleiner kom je dan uit.

De brommer loopt overigens wel gewoon ( 70charmoo 18keihin ) alleen heb ik het idee dat deze te snel warm word. Dit zou ook door de afstelling kunnen komen want de sproeier is nog te groot, maar zou dit ook door de grote verbrandingsruimte kunnen komen?

Alvast bedankt

nooit, maar dan ook nooit dubbele koppaking gebruiken!. gebruik dan dubbele voetpakking. dat gaat niet zo snel lekken, als een dubbele koppaking!

maar minium squis is 0.6 toch?


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved