Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Meeting Forum in het onderwerp 'Zoetermeer meeting 4 [27 april, zondag]' (ID 48020).
De reply is geschreven door - Kevin - (UserID 14885) op 19-4-2008 17:09.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Royal Club
die eerste 4 dingen is toch in een uur gedaan.


Ik ben nu pas klaar met het wassen / poetsen etc van mijn Yamaha, nu ga ik een stukje rijden en dan kan ik de ketting weer smeren. Daarna kan ze weer de stalling in.

Dan begin ik pas met de Honda. De eerste 4 dingen kan ik makkelijk in een uur doen inderdaad. Maar het afstellen, testrijden etc kost meer tijd, als ze een beetje snel afgesteld is, vorige keer kostte me dat vrij veel tijd! Het moet ook droog en niet donker zijn . Zoals ik zei: ik heb nog meer dingen te doen dan me bezig houden met mijn hobby . Ook ik heb nog een sociaal leven etc .

Ps: Mijn blokken had ik binnen 2 uur helemaal verwisseld en ik had niet zo een mega kerstboom verlichtings draadeenheid aan me brommer hangen :P.

Mijn kabelboom bestaat uit 1 draad . Niet echt een boom te noemen dus.

@ Rez: shut up :P! Ik poets graag, het moet spiegelen !


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved